www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Przywiózł narkotyki z Holandii, teraz będzie się tłumaczył przed sądem

Przed sądem odpowie 21-latek, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna przywiózł niedozwolone w Polsce substancje z Holandii. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ecstasy. Grozi mu za to kara grzywny, ograniczenia lub nawet pozbawienia wolności.

Ostródzcy kryminalni od jakiegoś czasu zbierali informacje na temat jednego z mieszkańców gminy Ostróda. Funkcjonariusze podejrzewali, że może przywozić z Holandii narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. W nocy z soboty na niedzielę (21/22.07.2018) około godz. 23:00 policjanci ostródzkiej drogówki zatrzymali auto, którym podróżował 21-letni mężczyzna. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w zatrzymanym samochodzie prawie 6 gramów marihuany, około 5 gramów amfetaminy i kilka tabletek ecstasy. Zatrzymany 21-latek noc spędził w policyjnym areszcie. W dniu 22.07.2018 usłyszał zarzut posiadania oraz  przywiezienia na terytorium Polski narkotyków.

W myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu za to kara grzywny, ograniczenia lub nawet pozbawienia wolności. (KPP Ostróda)