www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Rusza opolska machina!

Program 1 Telewizji Polskiej rozpoczął wybór piosenek i wykonawców, którzy wystąpią w tegorocznym, 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w dniach 6-8 czerwca. Już od poniedziałku 7 kwietnia można zgłaszać premierowe utwory, młode talenty oraz głosować na najpopularniejszych artystów i przeboje.

TVP1 do 24 kwietnia czeka na propozycje premierowych piosenek, które zostaną zaprezentowane w koncercie SuperPremiery 2014 na Festiwalu w Opolu. Dzięki zmienionej formule regulaminu – każda piosenka wydana od ostatniej edycji Festiwalu w Opolu ma szanse stać się przebojem tegorocznego Festiwalu. 51. KFPP w Opolu otworzy koncert SuperPremiery – najstarszy koncert realizowany w ramach festiwali opolskich, w którym gwiazdy koncertu walczą o nagrodę im. Karola Musioła. Ubiegłoroczna edycja SuperPremier zgromadziła przed telewizorami ponad 4 mln widzów pokonując inne programy rozrywkowe w stacjach komercyjnych.
Ważnym muzycznym wydarzeniem tej edycji Festiwalu będzie wyjątkowy koncert Debiutów wypełniony przebojami z repertuaru Czesława Niemena. Młode talenty do koncertu wybierać będzie w tym roku córka artysty Natalia Niemen. Na zgłoszenia do koncertu Debiuty TVP1 czeka także do 24 kwietnia. Bijący rekordy popularność koncert SuperJedynki planowany jest na drugi dzień Festiwalu, sobotę 7 czerwca. W tym roku formuła koncertu zostaje odświeżona. Nie zobaczymy muzycznych pojedynków na scenie. Koncert będzie miał charakter muzycznej gali honorującej najpopularniejszych artystów i doceniającej nowe najpopularniejsze przeboje. Fani będą mogli oddawać swoje głosy w pięciu kategoriach: SuperArtystka, SuperArtysta, SuperZespół, SuperAlbum i SuperPrzebój. Od 7 kwietnia startują plebiscyty w Programie 1 Polskiego Radia, portalu internetowym Onet.pl, dzienniku Super Express oraz na antenie TVP1. Ponadto w koncercie przyznane zostaną nagrody poza plebiscytowe w kategoriach: SuperArtysta bez granic, SuperGwiazda w sieci i SuperShow. Widzowie podczas głosowania sms w czasie trwania koncertu wybiorą dodatkową SuperJedynkę TVP1 dla najlepszego występu i najpopularniejszej gwiazdy koncertu. Program 51. KFPP w Opolu wypełniony jest atrakcjami, gwiazdami i przebojami. Systematycznie będziemy informować o kolejnych szczegółach tej największej muzycznej imprezy. Wszelkie wiadomości, formularze zgłoszeń i regulaminy dostępne będą na oficjalnej stronie Festiwalu Opole2014: FestiwalOpole.TVP.pl  (źródło: Centrum Informacji TVP)