www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Saperzy odwiedzili „Drezdeńską”

W Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Morągu zostały przeprowadzone zajęcia z szkolenia saperskiego z klasami mundurowymi I,II,III LO na temat ” Sposobu postępowania i zachowania bezpieczeństwa w przypadku napotkania niewypału, niewybuchu i innych materiałów niebezpiecznych pochodzenia militarnego”.

Na zaproszenie zastępcy dyrektora  Urszuli SIUDAK i ppłk rez. Piotra CHEŁMICKIEGO zajęcia przeprowadził Patrol Rozminowania pod dowództwem plut Grzegorza OSTAPIUKA.

Żołnierze przedstawili zasady postępowania z niewypałami, wyposażenie i działanie Patrolu Rozminowania. Dziękujemy z ciekawie przedstawienie tematyki szkolenia, a przede wszystkim dziękujemy, że nauczyli nas w jaki bezpieczny sposób mamy postępować w przypadku znalezienia niebezpiecznych materiałów pochodzenia militarnego. (Piotr Chełmicki/fot. arch. szkoły)