www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Sołtysi z Warmii i Mazur otrzymali wyróżnienia

W Ostródzie odbyła się uroczystości z okazji Samorządowego Dnia Sołtysa. Z tej okazji stu przedstawicieli lokalnych społeczności, na 100. rocznicę odzyskania niepodległości, odebrało z rąk marszałka Gustawa Marka Brzezina wyróżnienia i podziękowania za codzienną pracę. Wśród nich m.in. sołtys Królewa Anna Erber.

WYRÓŻNIENI SOŁTYSI:

Anetta Szumlańska – sołectwo Miczuły

Danuta Ceglarska – sołectwo Krelikiejmy

Andrzej Turek – sołectwo Łęgajny

Jerzy Brzózka- sołectwo Kowalewo

Monika Wieczorek – sołectwo Droszewo

Kazimierz Kozikowski- sołectwo Fitowo

Teresa Pych – sołectwo Ostrowin

Roman Piękos – sołectwo Ząbrowo

Barbara Gudrian-Siedlanowska- sołectwo Księżno

Zofia Jaszczanin – sołectwo Gronowo

Krystyna Wojtczuk – sołectwo Budzewo

Dariusz Grosz – sołectwo Marwałd

Krystyna Łowczyk – sołectwo Nowa Wieś Mała

Anna Stypułkowska       – sołectwo Linowo

Bogumiła Brewka – sołectwo Bukwałd

Krystyna Wasiak – sołectwo Burkat

Bogumiła Tabaka – sołectwo Linowo

Elżbieta Łojek – sołectwo Władysławowo

Marian Wasiak – sołectwo Grzechotki

Dominik Serafin -sołectwo Smykówko

Anna Janicka – sołectwo Bogdany

Andrzej Królikowski       – sołectwo Łupstych

Mirosław Antoniak – sołectwo Bystry

Ryszard Łapka – sołectwo Podągi

Marian Milewski – sołectwo Jany

Renata Burdziak – sołectwo Piasek

Henryk Kliniewski – sołectwo Świniarc

Krystyna Salabura – sołectwo Fiszewo

Adam Królikowski – sołectwo Szczepankowo

Daniela Wysocka – sołectwo Kałduny

Elżbieta Stenkel – sołectwo Wierzbowo

Krzysztof Szypulski         – sołectwo Borowe

Elżbieta Ciesielska           – sołectwo Janowo

Stanisław Kaczmarczyk – sołectwo Rekownica

Jolanta Górecka – sołectwo Potryty

Janina Tyburska – sołectwo Godki

Andrzej Hołubowski      – sołectwo Klejnowo

Henryk Cybulski – sołectwo Wielka Tymawa

Jan Ilnicki – sołectwo Lubajny

Bożena Ciborska – sołectwo Biedaszki

Lidia Wijata – sołectwo Butowo

Jadwiga Łukiańczyk – sołectwo Żegoty

Alicja Grzywaczyk – sołectwo Kolno

Eugeniusz Kowaluk        – sołectwo Gudniki

Zbigniew Maciejewski – sołectwo Stożne

Barbara Krauze – sołectwo Turówko

Aleksandra Giza – sołectwo Boćwinka

Zbigniew Burzacki – sołectwo Brzozie Lubawskie

Katarzyna Paradowska – sołectwo Nowy Dwór

Agnieszka Korosteńska – sołectwo Stryjkowo

Benedykt Czarnecki – sołectwo Omule

Sebastian Maciejewski – sołectwo Bieniewo

Antoni Chodup – sołectwo Tabórz

Lucyna Łukawska – sołectwo Kraplewo

Stanisław Uselis – sołectwo Jarnołtowo

Jan Józefowicz – słectwo Zwierzno

Ireneusz Naradzynkowski           – sołectwo Ogrodniki

Urszula Sowa – sołectwo Nowe Mieczysławy

Anna Kowal       – sołectwo Jagodne Wielkie

Waleria Pękala – sołectwo Liwa

Maria Kamecka – sołectwo Karszewo

Anna Erber – sołectwo Królewo

Wioletta Żbikowska       – sołectwo Grzegórzki

Ryszard Pruchniewski – sołectwo Lekarty

Teresa Michniewicz       – sołectwo Kijewo

Halina Żydecka – sołectwo Mierki

Adam Pietrzak – sołectwo Dziubiele

Jerzy Skolmowski – sołectwo Gierłoż

Józef Giers – sołectwo Majki

Herbert Kujawa – sołectwo Siedliska

Anna Gołaś – sołectwo Cierzpięty

Krzysztof Kisiel – sołectwo Kierpajny Wielkie

Lucyna Wioletta Kozioł – sołectwo Kwik

Marek Nowakowski       – sołectwo Turza Mała

Stanisław Borysiewicz – sołectwo Harsz

Feliks Urwan     – sołectwo Zawady Tworki

Agnieszka Kincel – sołectwo Purda

Stanisław Blajda – sołectwo Naprom

Andrzej Szluma – sołectwo Pieckowo

Halina Zyśk – sołectwo Wilamowo

Dariusz Vogel – sołectwo Wejsuny

Edmund Gajek – sołectwo Żabiny

Sławomir Sadliński          – sołectwo Krupin-Kiersity

Marcin Stackiewicz         – sołectwo Canki

Dagmar Zajko – sołectwo Choszczewo

Gertruda Warno – sołectwo Silec

Justyna Bugieda – sołectwo Gorłówko

Regina Szpindler – sołectwo Bronowo

Zygmunt Rząp – sołectwo Olszyny

Stanisław Fejfer – sołectwo Gryzy

Karolina Ślubowska        – sołectwo Jerutki

Beata Ciołek      – sołectwo Pogrodzie

Alicja Rymszewicz – sołectwo Trygort

Teresa Gomułkiewicz – sołectwo Wyżegi

Katarzyna Bokunewicz – sołectwo Kleszczewo

Jan Augustyńczyk – sołectwo Wilczęta

Irena Gajda – sołectwo Szczepanki

Ludwik Falkowski – sołectwo Lipinki

Roman Rapkowski – sołectwo Kosewo

(wwim)