www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Spotkanie wigilijne dla bezdomnych

W Oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Morągu od lat organizowane jest spotkanie wigilijne dla bezdomnych, zagrożonych bezdomnością, gdzie potrzebujący mogą zjeść ciepły posiłek i złożyć sobie życzenia z działaczami czerwonokrzyskimi, otrzymają paczki żywnościowe.  Przy organizacji Wigilii pomogą  wolontariusze Morąskiej Grupy SIM PCK.

W tym roku świąteczną zbiórkę żywności na rzecz potrzebujących organizuje wśród pracowników  w dniach od 6-8 grudnia współpracujący z morąskim oddziałem PCK jeden z banków, który w dniach 6-8 grudnia będzie zbierał produkty o długim terminie przydatności: kasze, makarony, konserwy, kawa, herbata, słodycze itp.
– Dyrektor Banku Justyna Seledec zebraną żywność  planuje przekazać do PCK w Morągu w dniu 8 grudnia. Wyraziła  przekonanie, że przekazana żywność wspomoże potrzebujących w Bożonarodzeniowym okresie. Cieszymy się, ponieważ paczki świąteczne naszych podopiecznych będą o wiele bogatsze. Jak często nie doceniamy tego co mamy…   – mówi Ewa Pomiankowska, kierownik biura ZR PCK w Morągu. (red.)