www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Sprzedał telefon komórkowy, którego nigdy nie miał

Aktem oskarżenia zakończyła się sprawa prowadzona przez ostródzkich policjantów z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą. 39- letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego jest podejrzany o to, że za pośrednictwem popularnego portalu internetowego oszukał mieszkankę naszego powiatu. Mężczyzna oferował do sprzedaży telefon komórkowy wart ponad 850 zł, którego nigdy nie miał.

Jak wynika z ustaleń ostródzkich funkcjonariuszy i zebranego przez nich materiału dowodowego podejrzany 39-latek pod pozorem sprzedaży oferował za pośrednictwem portalu internetowego telefon komórkowy. Kupująca miała otrzymać telefon warty ponad 850 złotych w przeciągu kilku dni. Niestety nigdy zamówiony towar ani pieniądze nie dotarły do pokrzywdzonej.

Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał, że nigdy nie był w posiadaniu takiego telefonu, jednak wystawił ogłoszenie bo chciał zarobić trochę pieniędzy. Nie zwrócił pokrzywdzonej również pieniędzy tłumacząc się, że ma swoje wydatki.

Teraz mężczyzna ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.(KPP Ostróda)