www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do rowu

Do sądu trafi wniosek o objęcie 23- latka zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi. Młody kierowca wielokrotnie popełniał wykroczenie kierowania pojazdem bez wymaganych uprawnień. Wczoraj stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (07.05) około godz. 17:30 w Kajkowie. Kierujący motocyklem 23- latek nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu wywracając się. Na szczęście młody mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Okazało się jednak, że nie posiada on uprawnień do kierowania i to nie pierwszy raz, kiedy popełnia wykroczenie.

Z uwagi na wcześniejsze liczne wykroczenia kierowania pojazdem bez wymaganych uprawnień policjanci sporządzili wniosek do sądu o zastosowanie wobec nieodpowiedzialnego 23- latka zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. O dalszym losie młodego kierowcy zadecyduje sąd.

(KPP Ostróda)