www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Sukcesy uczestników grup z MDK

Dzieci i młodzież korzystające z oferty Morąskiego Domu Kultury odnoszą liczne sukcesy, nie tylko w naszej gminie czy powiecie, ale również na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Grupa teatralna „Świerszcz nad teatrem” z Morąskiego Domu Kultury otrzymała wyróżnienie podczas Gali Finałowej 38 Wojewódzkiego Konkursu Zespołów Teatralnych „O Laur Złotej Rybki”. Organizatorem imprezy jest Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu.  Nagrodą jest bon o wysokości 200,00 zł do wykorzystania na cele kulturalno-rekreacyjno-gastronomiczne.

Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”- jakiś czas temu informowaliśmy o wynikach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Teraz przyszedł czas na informacje ze szczebla krajowego: do finału ogólnopolskiego zakwalifikowały się 343 prace plastyczne. Z Kółka Plastycznego Morąskiego Domu Kultury I miejsce otrzymała ANNA KRAJEWSKA (V grupa – szkoły ponadgimnazjalne). Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. (red./fot. MDK)