www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Sylwestrowe zakończenie Indiaca

W sobotę 29 grudnia 208 r.  Morąska grupa Indaca zebrała się w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Morągu, aby na sportowo pożegnać mijający rok oraz utracić nieco poświątecznych kalorii. Tematem przewodnim był oczywiście Sylwester, tym samym w sportowym stroju nie mogło zabraknąć akcentów sylwestrowych.

Wszechobecny brokat, kolorowe koszule, maski, spódniczki oraz szale boa sprawiały, że śmiechu było co niemiara. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Morążanie pokazali, że potrafią nie tylko zdobywać Mistrzostwa Świata Indiaca, ale również grą Indiaca po prostu się bawić. W przeciwieństwie do mistrzostw tu liczyła się świetna zabawa, a nie zacięta rywalizacja o każdy punkt.

Organizacja takich spotkań przynosi wiele radości oraz jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czas. Było to pierwsze takie spotkanie, ale na pewno nie ostatnie. Sylwestrowe granie tak nam się spodobało, że od razu wpisaliśmy je na stałe do kalendarza.

(Referat Sportu)