www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Szukali wspólnie skarbów jesieni

Gry miejsko-turystyczne to coś co lubią pracownicy morąskiej Informacji Turystycznej! Do tej pory to oni zajmowali się wymyślaniem i tworzeniem takich zabaw, aby turyści i mieszkańcy mogli pozwiedzać nasze okolice w ciekawy, niecodzienny sposób. Dzisiaj sami mieli okazję wziąć udział w takiej zabawie! Odwiedzili małych odkrywców oraz “Żabki” z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 4 w Morągu i razem z nimi oraz mapą przygotowaną przez panie przedszkolanki szukali skarbów jesieni!

Żeby nie było za łatwo, mapę  dostali do ręki dopiero na starcie, więc prowadząc dzieci do kolejnych punktów sami ich poszukiwali – dzieci często były bardziej spostrzegawcze. Maluchy znalazły wszystkie skarby jesieni, za co zostały nagrodzone pięknymi przytulankami! Pracownikom IT  również udało się odnaleźć ukryte misiaki, chociaż były schowane naprawdę wysoko. (red./IT Morąg/LOT Morąg)