www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Taekwondocy z Morąga wrócili z medalami

W sobotę  12.10.2019r. trzyosobowa reprezentacja UKS Victoria Morąg w składzie: Justyna Konieczna, Miłosz Iwaniec oraz Bartosz Drzynicki brała udział w XI Technicznych Mistrzostwach Polski, które odbywały się w Białymstoku.

Zawodnicy z Morąga,  z Mistrzostw Polski wrócili z trzema medalami! W kategorii młodzika bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Drzynicki, który wywalczył I miejsce. W kategorii kadet mężczyzn, medal brązowy wywalczył Miłosz Iwaniec, w kategorii kadet kobiet niewiele zabrakło Justynie Koniecznej, która uplasował się na miejscu IV, Justyna wystąpiła również w kategorii osób z niepełnosprawnością i okazała się bezkonkurencyjna zdobywając I miejsce – tytuł Mistrzyni Polski oraz tytuł najlepszej techniczki w tej konkurencji!