www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Targi Mazury HoReKa za nami

Zakończyła się druga edycja wydarzenia Mazury HoReCa, która przez dwa dni odbywała się w Expo Mazury w Ostródzie.

MAZURY HoReCa to przede wszystkim prezentacja szerokiej oferty produktów, akcesoriów, usług dla gastronomi i hoteli, spotkanie producentów, dystrybutorów, dostawców, przedstawicieli wiodących firm z Polski i zagranicy oraz okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oraz trendami w branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Wydarzenie odbywało się w formule B2B opartej na krótkich spotkaniach biznesowych (tzw. Business Speed Date) wystawców z potencjalnymi kontrahentami, Hosted Buyers. Ta formuła umożliwia porównanie ofert handlowych, znalezienie nowych kanałów dystrybucji, pozyskanie bezpośrednich kontaktów oraz zawarcie umów. Nowością w drugiej edycji Mazury HoReCa było poszerzenie tematyki o cukiernictwo i piekarstwo, a także rozszerzenie Programu Hosted Buyers.

Podczas Mazury HoReCa 2017 – podobnie jak w pierwszej edycji – odbyły się konkursy kulinarne dla profesjonalistów i uczniów szkół gastronomicznych: Zielona Budka Master Challenge, Gęsina w Restauracji, Drób na Polskim Stole.

Znani szefowie kuchni prowadzili pokazy kulinarne w strefie live cooking. Prowadzącym targi i konkursy kulinarne był Karol Okrasa. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia. (red./fot. dw)