www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Targi Pracy Pracuj+ za tydzień

Pracuj+ to targi pracy, które już 21 listopada 2017 roku odbędą się w Centrum targowo-konferencyjnym Expo Mazury S.A. Dzięki temu wydarzeniu, wielu uczestników skorzysta z możliwości zapoznania się z profilami różnych firm, pozna ich zapotrzebowanie oraz oczekiwania, jakie kierują one do swoich przyszłych pracowników. Każdy z odwiedzających będzie mógł złożyć swoje CV oraz odbyć rozmowę kwalifikacyjną z interesującym go pracodawcą.

Podczas wydarzenia każdy będzie miał szansę wziąć udział w darmowym szkoleniu pokazującym, w jaki sposób poprawnie pisać swoje Curriculum Vitae, czy jak zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas Pracuj+ wystawcami będą największe firmy z Ostródy, Elbląga i Olsztyna, jak również lokalne przedsiębiorstwa, poszukujące nowych pracowników. Wydarzenie rozpocznie się 21 listopada 2017 o godzinie 10: 00, w Sali Mazurskiej w Expo Mazury S.A. Wszystkich poszukujących zatrudnienia, jak i tych, którzy chcą poznać rynek pracy zapraszamy na Pracuj+!

Program konferencji

10:00 Otwarcie Konferencji
10:00 – 16:00 Spotkania uczestników z pracodawcami
11:00 – 15:00 Prezentacje firm
16:00 Zamknięcie konferencji
16:30 Lunch biznesowy dla firm

(red.)