www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

To już czwarte z rzędu zwycięstwo strażackich siatkarzy

Tradycyjnie służby mundurowe w powiecie ostródzkim na sportowo rozpoczęły obchody  Narodowego Święta Niepodległości. Kolejny z tej okazji, już XXII Turniej Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Ostródy odbył się w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Udział w nim wzięły drużyny: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, Państwowego Ratownictwa Medycznego, Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostródzie oraz 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej.

Drużyny rozegrały siatkarskie pojedynki w ramach jednej grupy do dwóch wygranych setów. Tradycyjnie rywalizacja odbywała się w duchu fair play. Reprezentacja ostródzkiej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej po raz czwarty z rzędu odniosła zwycięstwo w turnieju. Puchar Burmistrza Ostródy kolejny rok pozostaje w rękach strażaków PSP.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

KP PSP w Ostródzie

OSP Ostróda

4 Brygada WOT

PRM Ostróda

Skład drużyny:

kpt. Rafał Napiórkowski – kierownik drużyny

asp. sztab. Janusz Markowski – trener

kpt. Marcin Wiśniewski

kpt. Łukasz Zaniewski

kpt. Damian Ahmad

asp. sztab. Mieczysław Świdczuk

asp. Mariusz Licznerski

mł. asp. Krzysztof Wereda

mł. asp. Marcin Rybiński

str. Rafał Horbacz

(kpt. Grzegorz Różański/ fot. OCSiR Ostróda)