www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Turniej świetlic w Słoneczniku

W świetlicy wiejskiej w Słoneczniku odbył się Turniej Świetlic „Nasze małe rodziny”. Wzięły w nim udział drużyny ze świetlic z: Królewa, Markowa, Rolnowa, Słonecznika – dwie ekipy oraz drużyny dorosłych z Bramki i Bogaczewa.

Dzieci i młodzież na początku rozwiązywały test wiedzy o gminie Morąg przygotowany przez Ilonę Niewiadomską, prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Nieodkrytych Tajemnic” w Morągu. W dalej części Katarzyna Malinowska, świetlicowa ze Słonecznika przeprowadziła część sprawnościową, w której rywalizowały drużyny.

Ostatecznie, po zsumowaniu punktów: I miejsce zajęła drużyna z Sołectwa Markowa, na drugim miejscu uplasowała się ekipa z Sołectwa Królewo, trzecie miejsce zajęło Sołectwo Rolnowo, natomiast tuż za podium znalazły się dwie drużyny z Sołectwa Słonecznik, w myśl zasady, że gospodarze zmagań konkursowych ustępują miejsca gościom.

Na wszystkich uczestników turnieju czekał słodki poczęstunek oraz kiełbaska z grilla.

(red./fot. dw/ak)