www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Turniej w plażową piłkę siatkową strażaków

Kolejna odsłona turnieju w popularną plażówkę dla pracowników i funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie odbyła się 20 lipca.

Turniej zorganizowany był wspólnie przez Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie bryg. Tomasza Ostrowskiego, NSZZ „Solidarność” w KP PSP Ostróda oraz ZZS „Florian” w KP PSP Ostróda. Strażacy stanęli do sportowej rywalizacji na boiskach OW – Krecik w Kretowinach. Tegoroczna odsłona turnieju była nieco inna od poprzednich edycji. W tym roku pary były rozlosowywane spośród wszystkich zgłoszonych osób. Pozwoliło to na wyrównanie poziomu sportowego. Jednocześnie było okazją do zintegrowania się strażaków, którzy na co dzień pracują w różnych komórkach organizacyjnych KP PSP w Ostródzie. Sprawność fizyczna jest jednym z podstawowych elementów w codziennej służbie każdego strażaka. Dlatego organizowane są między innymi turnieje i zawody sportowe. Turniej przebiegł w wesołej atmosferze i duchu fair play. Zawody wygrała para: st. sekc Michał Budka / mł. asp. Marcin Rybiński – JRG Morąg. Drugie miejsca zajęła para: asp. sztab. Mieczysław Świdczuk – KP PSP / mł. ogn. Robert Rawski – JRG Morąg. Brązowymi medalistami zostali: ogn. Wiktor Marchlewicz – KP PSP / st. sekc. Szymon Łabudziński – JRG Morąg. Medale oraz nagrody wręczył Komendant Powiatowy PSP w Ostródzie bryg. Tomasz Ostrowski wraz z Panią Krystyną Kazimierską – Kierownik Ośrodka i kpt. Rafałem Napiórkowskim – Naczelnikiem Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego w ostródzkiej KP PSP.

(kpt. Grzegorz Różański/ fot. bryg. Adam Zaręba)