www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Udana niedziela tancerzy z morąskiej szkoły

Pierwsza niedziela grudnia była dla tancerzy ze Szkoły Tańca „ U Mirka” pod znakiem turniejów.

W Wejherowie w kat.14-15 lat kl. E startowali Olaf Zacharewicz, Klaudia Repka. Po raz pierwszy w nowej klasie para stanęła na II stopniu podium i do Morąga wróciła ze srebrem.
Równie szczęśliwy dla naszych par był dzisiejszy turniej w Olsztynie. W kat. 10-11 lat kl. G III miejsce ex aequo zajęli Patryk Jarema, Zosia Openchowska oraz Szymon Leszczyński, Amelka Olszewska. Na miejscu II w tej grupie uplasowała się para Franek Miś , Julia Szabałowska. Złoto wywalczyła zaś nasza para: Jakub Bieliński, Amelka Pawłowska. W kat. 12-13 lat kl. F po raz pierwszy zatańczyli Mateusz Mazurek, Laura Wojciechowska . Para uplasowała się na V miejscu. Tuż za podium na miejscu IV była nasza młoda para Kacper Pych , Zofia Ukleja, którzy spróbowali swych sił z parami sklasyfikowanymi wyżej.
W kategorii pow. 15 lat kl. E w turnieju wystąpili: Oliwier Ćwikliński, Barbara Makarewicz. Para stanęła na podium zdobywając srebrny medal.
Wszystkim naszym tancerzom i rodzicom serdecznie gratulujemy!

(Agnieszka i Mirosław Grzymkowscy/ fot. arch. Szkoły Tańca „U Mirka”)