www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Zostali zatrzymani

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. 41- letni mieszkaniec Ostródy był poszukiwany za jazdę w stanie nietrzeźwości. 32- letni mieszkaniec gminy Dąbrówno miał do odbycia karę ponad 3 lat pozbawienia wolności za kradzieże i włamania. Obaj trafili już do zakładu karnego. 

Policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie podczas prowadzonych działań zatrzymali 32- latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany za liczne kradzieże i włamania. Został zatrzymany w zakładzie pracy. Do odbycia ma karę ponad 3 lat pozbawienia wolności.

Do zakładu karnego trafił również 41- latek. Mieszkaniec Ostródy został zatrzymany wczoraj (15.11.2017) przez kryminalnych z Komisariatu Policji w Morągu. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. (KPP Ostróda)