Urząd miejski nadal jest zamknięty

Przypominamy: Urząd Miejski w Morągu otwierany jest tylko dla interesantów umówionych telefonicznie. Jak zapewniają urzędnicy wszystkie sprawy zgłoszone przez mieszkańców będą załatwiane.

– Ze względu na panującą w kraju, powiecie i naszej Gminie sytuację epidemiczną, od poniedziałku 12 października URZĄD MIEJSKI W MORĄGU OTWIERANY będzie TYLKO DLA INTERESANTÓW UMÓWIONYCH TELEFONICZNIE: Urząd Miejski w Morągu – tel. 89 757 22 31, Starostwo Powiatowe /Komunikacja, Budownictwo, Geodezja/ Oddziały w Morągu – tel. 89 757 42 44.
Przepraszamy za utrudnienia, liczymy na Państwa wyrozumiałość – czytamy w specjalnym komunikacie urzędu.

INFORMACJA O ORGANIZACJI PRACY URZĘDU MIEJSKIEGO W MORĄGU

Realizując przepisy dotyczące ograniczeń, nakazów i zakazów w urzędach administracji publicznej w związku z wystąpieniem stanu epidemii informuję, że Urząd Miejski w Morągu do odwołania realizuje obsługę interesantów w zakresie wszystkich spraw pozostających w kompetencji Urzędu TYLKO po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu tel. 89 757 22 31.

Obowiązują następujące zasady obsługi interesanta:

  1. Budynek Urzędu Miejskiego otwierany jest dla interesantów umawianych telefonicznie, JEŚLI WIZYTA JEST KONIECZNA
  2. Urząd zapewnia możliwość złożenia pism/wniosków do Urzędu poprzez wrzucenie ich do skrzynki na korespondencję znajdującą się w głównym wejściu do budynku Urzędu.
  3. Jeżeli charakter sprawy nie wymaga obecności w Urzędzie, ZAŁATW JA PISEMNIE, TELEFONICZNIE lub DROGĄ ELEKTRONICZNĄ e-mail: morag@morag.pl, skrytka EPUAP: urzadmorag/Skrytka 4. Pisma i wnioski można wydać pocztą tradycyjną. Adres do korespondencji: Urząd Miejski w Morągu, ul. 11 Listopada 9, 14-300 Morąg.
  4. Bezpośredni kontakt z pracownikiem powinien trwać nie dłużej niż 15 min. PRZYGOTUJ WCZEŚNIEJ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE DOKUMENTY I INFORMACJE
  5. DO URZĘDU PRZYJDŹ SAM —BEZ OSÓB TOWARZYSZĄCYCH
  6. Bezwzględnie ZDEZYNFEKUJ RĘCE I OSŁOŃ USTA I NOS
  7. ZACHOWAJ ODSTĘP OD INNYCH
  8. Korzystaj z „Toalety dla interesantów” na parterze, przy wejściu głównym do budynku Urzędu
  9. Jeśli podejrzewasz, że miałeś kontakt z osobą chorą, przebywającą w kwarantannie lub izolacji — nie wchodź do budynku, załatw swoją sprawę drogą telefoniczną, elektroniczną lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

BURMISTRZ MORĄGA /-/ Tadeusz Sobierajski

Więcej informacji na plakatach

(red./UM Morąg)