www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Uwaga! Rozwód? spektakl Nowego Teatru w Morągu

W dniu 30 maja br. w Morąskim Domu Kultury odbędzie się spektakl Nowego Teatru w Olsztynie, który wystawi dramat autorstwa Williama G. Thundera pt. „Uwaga Rozwód”.

Przedstawienie o małżeństwie stojącym przed trudną decyzją – sprawą rozwodową. Bohaterami są około czterdziestoletnie osoby, mąż i żona, niegdyś kochające się, które w codzienności zapomniały i o sobie, i o łączącym ich niegdyś uczuciu. Rozwód wydaje się jedynym możliwym i słusznym wyjściem. Czy to małżeństwo uda się uratować? Czy w ogóle jest sens je ratować?

Wystąpią: Marzena Bergmann i Grzegorz Gromek. Na co dzień pracują w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, a Nowy Teatr to ich nowy projekt. Założyli swój teatr, ponieważ twierdzą, że praca aktora i jego wynagrodzenie uzależnione jest od  ilości granych spektakli. Raz grają mniej, a raz więcej. Nowy projekt teatralny zagospodarowuje ich wolny czas.

Wkrótce więcej szczegółów odnośnie tego spektaklu.

(red.)