www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

„W cichy wieczór, w noc majową….”

Dyrektor Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie, Muzeum im. Johanna Gottfrieda Herdera  w Morągu, Stowarzyszenie Miłośników Muzyki im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie zorganizowały koncert z cyklu: Muzyka w pałacowych pokojach  „W cichy wieczór,  w noc majową….”. Niedziela, który odbył się 4 maja 2014 r.

W programie można było usłyszeć arie i pieśni C.Monteverdiego, W.A.Mozarta, S.Moniuszki, J.Kerna, J.Bocka w wykonaniu: Zbigniewa Stępniaka – bas, Zenona Wojdalińskiego – fortepian.

Ksiądz dr Zbigniew Stępniak jest śpiewakiem o rzadko spotykanym głębokim i dźwięcznym głosie – basso profondo. Jest także pracownikiem naukowym i dydaktycznym Katedry Aksjologicznych Podstaw Edukacji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i inicjatorem Letnich Koncertów Muzyki Wokalnej „Varmia Gaudet et Cantat”. (red./fot. Daniel Woronko/fot. Magdalena Bartoś)