www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

„W Krainie Świętego Mikołaja” – bal karnawałowy w „Szóstce”

W Przedszkole nr 6 „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu rozbrzmiewało karnawałową muzyką – odbywał się u nas dwudniowy bal pod hasłem „W Krainie Świętego Mikołaja”. Pierwszą swoją zabawę przebierańców miały trzy młodsze grupy: „Krasnale”, „Żabki” i „Biedronki, natomiast drugą cztery starsze: „Leśne Ludki”, „Pszczółki”, „Ekoludki” i „Słonka”.

W przepięknej dekoracji opracowanej przez panią Bożenę imitującej Krainę Świętego Mikołaja od rana trwały pląsy, tańce i zabawy przy największych tanecznych hitach. Bal uroczyście otworzyła i rozpoczęła dyrektor Ewa Skibiak zapraszając wszystkich do tańca. Dzieci odwiedził też Mikołaj, który posłuchał piosenek oraz recytowanych przez dzieci wierszy, a także wiersza opowiedzianego przez panią Basię (ciekawe, czy dostała za to prezent?). Nasz szczególny gość obserwował przeprowadzone dla chętnych uczestników zabawy oraz konkursy i oczywiście zatańczył też z przedszkolakami. W nagrodę za wspaniałą, wspólną zabawę zostawił każdemu dziecku prezent pod choinkami w salach zabaw. A dzieci… przecież to byli przebierańcy! W korowodach byli i policjanci, i cyganki, i strażacy, i królewny, i herosi z Avengers, i panna młoda, i nawet wredny Grinch, który nie chciał Świąt, i….oj dłuuuugo by wymieniać, ale warto wspomnieć o wyrośniętych Elfach i Aniołkach, które dzielnie pomagały Mikołajowi.

(Anna Miś – Przedszkole nr 6 „Pod Zielonym Parasolem” w Morągu)

https://twitter.co/MediagroupinfoP

https://www.facebook.com/MediaGroupInfo/