www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

W Kretowinach przy plaży głównej odbył się festyn

Morąski Dom Kultury i Burmistrz Morąga byli organizatorami Festynu w Kretowinach.  W trakcie imprezy na uczestników czekało wiele atrakcji.
Festyn rozpoczęła grupa artystyczna „O’karyna”, która przedstawiła program pt.: „Bajkowe Przystanki”. Rodzina „pajacyków” i „klaunów” zabrała dzieci w przestrzeń fantazji zaczarowaną drogą pełną różnych przystanków. Był przystanek bajkowy, przystanek kolorowej tęczy oraz przystanek wesołych piłeczek. Z każdą stacją dzieci odkrywały nowe konkurencje i zabawy otrzymując nagrody rzeczowe za czynne uczestnictwo.
W dalszej części imprezy zespół „Brass” bawiał widzów znanymi przebojami muzyki rozrywkowej.
Zwieńczeniem festynu był program artystyczny pt.: „Piosenka jest dobra na wszystko”.
Zawodowi artyści z Teatru Muzycznego „Hals” zaśpiewali największe polskie przeboje z lat 50-tych, 60-tych i kolejnych aż do lat 90-tych.  Piosenki wykonywane były w nowych aranżacjach. Całość programu przeplatana była dowcipnym komentarzem, tworzącym program estradowy z dużą domieszką satyry. Nie zabrakło również konkursów dla publiczności. (MDK)