www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Wiara w siebie i swoje możliwości pozwala przenosić góry

Staram się poprzez realizację moich projektów, pokazywać, że mieszkańcy są mądrymi, dobrymi ludźmi, staram się by oni sami w to  uwierzyli.  Wiara w siebie i swoje możliwości pozwala przenosić góry i zmieniać otaczającą nas rzeczywistość – jeśli wierzymy  w siebie nie boimy się nowych wyzwań – czy to zawodowych czy społecznych. W najbliższych wyborach samorządowych chciałabym prosić Państwa o głos, który – jeśli mi się uda wejść do samorządu będę traktowała jako ogromny kredyt zaufania – mówi Katarzyna Królak (Krawczyk).

– Decyzję o starcie w wyborach samorządowych podjęłam jakiś czas temu. Od początku był to samorząd wojewódzki, ponieważ najlepiej merytorycznie czuję się przygotowana do pracy w samorządzie województwa: mam wykształcenie prawnicze, doświadczenie w samorządzie, biznesie i organizacjach pozarządowych. Chciałabym w samorządzie województwa zajmować się strategią rozwoju regionu i polityką społeczną, bo na tym się po prostu znam – mówi Katarzyna Królak (Krawczyk).

Morąg i każdą inną gminę, w powiecie ostródzkim, bardzo kocham, ponieważ nie ma takiego miejsca, gdzie nie realizowałam jakiegoś projektu, przedsięwzięcia. Jeżeli ktoś mnie pyta „skąd Ty jesteś?”, to najczęściej odpowiadam, że z powiatu ostródzkiego, bo każda gmina jest dla mnie ważna.  Nie ukrywam jednak, że gmina Morąg jest dla mnie szczególna: tutaj się wychowałam, tu chodziłam do szkoły podstawowej, zdawałam tu maturę, tu mieszkają moi rodzice i tu mieszkam ja. W tej gminie tata budował domy, a mama uczyła dzieci przez wiele lat. Tata Adam Krawczyk zaszczepił w nas gen przedsiębiorczości, a mama Regina Krawczyk społecznikostwa. Ja oprócz działalności gospodarczej prowadzę  Fundację „Jak nie my to kto”, a brat jest prezesem Klubu Kaczkan Huragan Morąg. Moja siostra jest również przedsiębiorcą i oprócz pracy angażuje się w inne przedsięwzięcia.

Od ponad 3 lat prowadzę w Morągu własną działalność gospodarczą realizując projekty skierowane do ludzi – na podnoszenie ich kwalifikacji i kompetencji – nie tylko zawodowych ale i międzyludzkich. Unia Europejska ma właśnie dla mnie wymiar bardziej ludzki, niż infrastrukturalny. Kojarzy mi się z tym, ile więcej można zrobić dla innych, szczególnie dla tych z małych miejscowości naszego regionu. Dzięki środkom z UE mamy lepiej przygotowanych do współczesnego świata ludzi –  wyposażonych w kompetencje, dzięki którym nie tylko są w stanie odnaleźć się w różnych zawodach ale też lepiej funkcjonować w środowisku lokalnym, lepiej sobie radzić z problemami dnia codziennego. Staram się poprzez realizację moich projektów, pokazywać, że mieszkańcy są mądrymi, dobrymi ludźmi, staram się by oni sami w to  uwierzyli.  Wiara w siebie i swoje możliwości pozwala przenosić góry i zmieniać otaczającą nas rzeczywistość – jeśli wierzymy  w siebie nie boimy się nowych wyzwań – czy to zawodowych czy społecznych.

W najbliższych wyborach samorządowych chciałabym prosić Państwa o głos, który – jeśli mi się uda wejść do samorządu będę traktowała jako ogromny kredyt zaufania.

(Sfinansowano przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska)