www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Wielkanocy Kiermasz Świąteczny w „Czwórce”

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w Szkole Podstawowej nr 4 w Morągu odbył się tradycyjny kiermasz. Panie wspólnie z dziećmi przygotowały wiele ozdób wielkanocnych. Na kolorowym stoisku można było znaleźć to, z czym kojarzymy nadchodzące święta: pisanki, króliczki, kurczaczki, baranki, palemki, stroiki oraz kartki.

W sumie ponad sto ręcznie wykonanych „ cudeniek”. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, zarówno dzieci jak i dorosłych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. To wydarzenie przygotowane przez Joannę Grodzką i Jolantę Szocik wprowadziło całą szkolną społeczność w nastrój zbliżających się świąt i przypomniało, że Wielkanoc już wkrótce! Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na potrzeby świetlicy.
Dziękujemy wszystkim, którzy współpracowali z zespołem świetlicowym oraz tym, którzy zakupili własnoręczne wykonane dzieła. Mamy nadzieję, że znajdą się one na Waszych wielkanocnych stołach. (Anna Ważny/fot. Jolanta Szocik)