www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Wtargnął na jezdnię pod nadjeżdżający pojazd

Morąscy policjanci interweniowali na jednej z ulic w gminie Miłakowo, gdzie ze zgłoszenia wynikało, że doszło do potrącenia pieszego. Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, 65-letni mieszkaniec gminy Miłakowo idąc chodnikiem wtargnął wraz z prowadzonym przez siebie rowerem na jezdnię prosto pod nadjeżdżające renault. Mężczyzna jak się okazało miał ponad promil alkoholu w organizmie.

W sobotę po godzinie 14.00  morąscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z ulic w gminie Miłakowo doszło do potrącenia pieszego. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna prowadząc po chodniku rower przewrócił się i upadł na jezdnię prosto pod koła nadjeżdżającej osobówki.

Jak się okazało, 65-letni mieszkaniec gminy był pijany. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. W skutek potrącenia mężczyzna z obrażeniami ciała w postaci złamania łopatki został przetransportowany do szpitala. Kierujący renault był trzeźwy.

Policjanci z morąskiego komisariatu wyjaśniają okoliczności zdarzenia. (KPP Ostróda)