www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

WYNIKI BADAŃ ONLINE

Bezpłatny dostęp do wyników badań przez internet od 01.02.2020 r. umożliwia Laboratorium Badań Epidemiologiczno-Klinicznych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie. Wyniki online są udostępniane wszystkim zleceniodawcom – zarówno podmiotom z podpisaną umową, jak też klientom indywidualnym.

Internetowy system publikacji wyników eLaborat pozwala pacjentom na bezpieczny i szybki dostęp do swoich wyników zaraz po ich wykonaniu oraz zatwierdzeniu przez uprawnionego diagnostę.

Wdrożony system spełnia rygorystyczne wymagania przepisów dotyczących bezpieczeństwa danych, dostęp wymaga posiadania indywidualnego konta z unikalnym loginem i hasłem, do którego przypisane są stosowne uprawnienia. Wyklucza to dostęp osób niepowołanych.

Wyniki badań dostępne przez internet opatrzone są podpisem elektronicznym i mają taką samą wartość jak wyniki odebrane w laboratorium.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z portalu internetowego https://kl566.elaborat.marcel.pl/

Oświadczenie – eLABORAT 

Regulamin serwisu internetowego eLaborat

Instrukcja logowania

https://www.wsse.olsztyn.pl/16,lbek-odbior-wynikow

(WSSE Olsztyn)