www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu i Senatu w gminie

Szczegółowe wyniki wyborów do Sejmu i Senatu z 22 na 22 obwodowe komisje wyborcze w gminie Morąg.

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP w gminie Morąg – 22 obwodowe komisje wyborcze

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 558 37,20%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 3 277 34,26%
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 063 11,11%
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 943 9,86%
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 485 5,07%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 239 2,50%
Razem 9 565 100%

Wyniki wyborów 2019 do Senatu RP w gminie Morąg – 22 obwodowe komisje wyborcze

Nazwisko i imiona Komitet Liczba głosów Procent głosów
BIELECKI Janusz Piotr KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 1 031 10,78%
ORZECHOWSKA Bogusława KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 424 35,79%
TULWIŃSKI Łukasz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 743 7,77%
GORCZYCA Stanisław Andrzej KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 4 369 45,67%
Razem 9 567 100%

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/wyniki/sejm/gm/281508 – szczegółowe protokoły OKW  w gminie Morąg.

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 KRASULSKI Leonard Seweryn 19 747
2 WILK Jerzy Zbigniew 18 620
3 BABALSKI Zbigniew 19 293
4 KAZIMIERCZUK Marcin 3 921
5 MODZELEWSKA-KOZIOŁ Monika Anna 4 235
6 GODZIŃSKI Damian Jan 1 859
7 KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej 4 299
8 OŁDAKOWSKI Adam 5 886
9 WĘGŁOWSKA Anna 2 844
10 GOIK Karolina Ewa 1 191
11 PIĄTEK Anna 4 134
12 KAMIŃSKA Grażyna 1 833
13 ANDRUSZKIEWICZ Jolanta Wiesława 2 757
14 GONTARZ Robert 7 702
15 KIEROZALSKI Grzegorz 548
16 PAWLIK Jacek Roman 3 609
Razem 102 478

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 11 198 6 452 6 354 2 045 32,18%
wieś 7 657 3 334 3 211 1 513 47,12%
Razem 18 855 9 786 9 565 3 558 37,20%

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 PROTAS Jacek 24 266
2 HORDEJUK Bernadeta Justyna 7 303
3 GELERT Elżbieta Kazimiera 11 590
4 CIEŚLIŃSKI Piotr 7 862
5 DEMBEK Ewa Barbara 2 269
6 KRÓLAK Katarzyna 3 298
7 JANICKI Marian 1 393
8 DZIĄG Leszek Jan 1 205
9 ZABŁOCKA Elżbieta 2 035
10 CZYŻYK Antoni 2 489
11 KOWALSKI Ryszard 891
12 JANCZEWSKA Krystyna 273
13 BORKOWSKI Marek 733
14 DOMAŃSKA Angelika Jolanta 498
15 PIŚKIEWICZ Łukasz 862
16 SYCZ Miron 4 353
Razem 71 320

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 11 198 6 452 6 354 2 458 38,68%
wieś 7 657 3 334 3 211 819 25,51%
Razem 18 855 9 786 9 565 3 277 34,26%

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 ZIEJEWSKI Zbigniew 9 028
2 ŻUCHOWSKI Piotr 3 530
3 FREJNIK Dariusz 1 201
4 PIETRULEWICZ Edward Mieczysław 1 279
5 SZAKIEWICZ Paweł 1 866
6 SOWICKA Małgorzata Dorota 1 080
7 MARCHALEWSKA Monika Barbara 938
8 HUSZCZA Robert Jan 841
9 GRANACKA Katarzyna 461
10 WIŚNIEWSKI Andrzej Janusz 1 258
11 SŁOMCZYŃSKA-KĄDZIOŁKA Anetta Krystyna 379
12 JASKÓLSKA Wioletta 787
13 ŻYLIŃSKI Adam Jacek 1 369
14 NISIEWICZ Ewa 925
15 GROBLEWSKI Krzysztof 853
16 ŻELICHOWSKI Stanisław 1 524
Razem 27 319

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 11 198 6 452 6 354 593 9,33%
wieś 7 657 3 334 3 211 470 14,64%
Razem 18 855 9 786 9 565 1 063 11,11%

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 FALEJ Monika Walentyna 11 093
2 ZIELONKA Andrzej Jan 7 172
3 BARTKOWSKA Emilia 2 229
4 KLIM Ryszard 910
5 ZDANOWSKI Daniel Adrian 1 450
6 PIEKART Sylwia 873
7 PASJAK Janusz 543
8 GIEREJ Jakub Przemysław 443
9 KOLIŃSKI Robert 531
10 FALKOWSKA-HOJAN Milena 546
11 PACYNO Piotr 329
12 PĄGOWSKA Urszula Klara 376
13 PRZYBOROWSKI Wincenty Marian 317
14 SZULC Mirosław Józef 523
15 WÓJCIK Paweł 1 861
Razem 29 196

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 11 198 6 452 6 354 739 11,63%
wieś 7 657 3 334 3 211 204 6,35%
Razem 18 855 9 786 9 565 943 9,86%

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 WYRĘBEK Andrzej Piotr 7 450
2 SZYNKIELEWSKA Kaja Ewelina 1 403
3 ŁOŻYŃSKI Krystian Maciej 1 071
4 KACZKOWSKI Tomasz Jacek 789
5 HUL Marek 628
6 POŁEĆ Agnieszka Maria 948
7 RUKSZTEŁŁO Teresa Genowefa 281
8 ZENOWICZ Marika 676
9 SZCZEPAŃSKA Genowefa Grażyna 410
10 CHRAPAN Marek 531
Razem 14 187

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 11 198 6 452 6 354 344 5,41%
wieś 7 657 3 334 3 211 141 4,39%
Razem 18 855 9 786 9 565 485 5,07%

Wyniki wyborów 2019 do Sejmu RP

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Liczba głosów
1 PENKALSKI Wojciech Adam 1 666
2 FALKOWSKA Agnieszka 631
3 JASINA Stanisław Czesław 311
4 KUCIŃSKA Agnieszka Anna 378
5 KĘPIŃSKI Krzysztof 289
6 KOWALSKA Anita 323
7 ORŁOWSKI Tomasz 385
8 LEWANDOWSKA Monika Marcjanna 299
9 DREWA Jarosław 77
10 KWAŚNIEWSKA Jolanta 703
11 BANACH Piotr Roman 225
12 NAŁĘCZ Ryszard 205
13 ŁOŻYŃSKA Anna 182
14 ZAORSKI Mariusz Wojciech 66
15 SYCZ Anna 579
Razem 6 319

Dane z 22 na 22 obwodowych komisji wyborczych (100%)

Wyniki głosowania w zależności od siedziby komisji obwodowej

Siedziba Liczba uprawnionych Liczba kart wydanych Liczba głosów ważnych Liczba głosów na komitet Procent głosów na komitet
miasto 11 198 6 452 6 354 175 2,75%
wieś 7 657 3 334 3 211 64 1,99%
Razem 18 855 9 786 9 565 239 2,50%

(red./PKW)