www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Zatrzymali podejrzanych zanim pokrzywdzony dowiedział się o kradzieży

Zarzuty kradzieży usłyszało dwóch pracowników jednego z ostródzkich sklepów motoryzacyjnych. Mężczyźni wynosili z pracy części samochodowe, które następnie sprzedawali po okazyjnych cenach. Przełożeni 21-latków nie wiedzieli o ich przestępczym procederze. Poinformowali ich o tym dopiero policjanci, którzy przyjechali zatrzymać podejrzanych.

Ostródzcy kryminalni podczas prowadzonych czynności ustalili, że dwóch mężczyzn pracujących w jednej z firm motoryzacyjnych na terenie Ostródy dokonało kradzieży części samochodowych z zakładu pracy. Ich przełożeni nie wiedzieli o tym, że są okradani.

Wczoraj (17.04.2018) policjanci pojechali do tej firmy w celu poinformowania pokrzywdzonego o przestępstwie, oszacowania strat oraz zatrzymaniu podejrzanych. Na miejscu okazało się, że 21-latkowie dokonali kradzieży części samochodowych na łączną kwotę blisko 2 tysięcy złotych.

Mieszkańcy gminy zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty kradzieży, do których się przyznali. Jak tłumaczyli, część ze skradzionych przedmiotów sprzedali po okazyjnej cenie ponieważ potrzebowali pieniędzy. Resztę sprzętu postanowili zostawić dla siebie na własny użytek. Kryminalni odzyskali część skradzionego mienia, które wróciło już do właściciela. (KPP Ostróda)