www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Zatrzymany za posiadanie oraz uprawę narkotyków

Ostródzcy kryminalni zatrzymali 38-letniego mieszkańca Ostródy, który w swoim mieszkaniu uprawiał konopie indyjskie. Podczas przeszukania policjanci ujawnili 37 gramów marihuany i krzak konopi indyjskiej.

Ostródzcy kryminalni od pewnego czasu podejrzewali, że 38-latek może trudnić się narkotykowym procederem. Wczoraj (29.05.2018) w godzinach porannych złożyli wizytę w domu mężczyzny. Przypuszczenie funkcjonariuszy okazało się trafne. W takcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze ujawnili 37 gramów suszu roślinnego, który wstępnie zidentyfikowano jako marihuanę. Policjanci w mieszkaniu 38-latka znaleźli również półmetrowy krzak konopi indyjskiej. Mieszkaniec miasta trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mu już zarzuty posiadania i uprawy narkotyków. Mieszkaniec miasta przyznał się do zarzucanych mu czynów. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(KPP Ostróda)