www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Zimowa odsłona „Biblioteki na weekend”

Zapraszamy na zimową (do 20.03.2020) odsłonę wspólnej akcji portalu mediagroupinfo.pl  i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu pod nazwą “Biblioteka na weekend”.

Celem akcji jest propagowanie czytelnictwa wśród mieszkańców Gminy Morąg: najmłodszych, młodych i tych dojrzałych. Kolejnym celem jest przybliżenie czytelnikom konkretnych woluminów, audiobooków, filmów, gier. W każdy piątek na portalu pojawiać się będą recenzje: książek, audiobooków, filmów, gier.

Zapraszamy do śledzenia portalu mediagroupinfo.pl i do odwiedzania Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, gdzie będzie można dzisiejsze propozycje wypożyczyć.

Propozycje na ten weekend:

Czytelnia dla Dorosłych

Rocketman / reżyseria Dexter Fletcher ; scenariusz Lee Hall.

 „Rocketman” to jedyny w swoim rodzaju muzyczny hołd złożony ulubionym piosenkom Eltona Johna. Zobacz, jak nieśmiały chłopak dorastający na przedmieściach Londynu staje się jedną z najbardziej znanych postaci w historii rock & rolla. Ten niezwykle widowiskowy i elektryzujący obraz z gwiazdorską obsadą, wypełniony po brzegi zapierającymi dech w piersiach występami muzycznymi „jest niepodobny do niczego, co kiedykolwiek widzieliście”.

Oddział dla Dzieci
13-piętrowy domek na drzewie – Andy Griffiths

Od czasów Dzienniczka Cwaniaczka, nie było tak zabawnej, śmiesznej i dobrze napisanej serii książek dla młodzieży. Andy i Terry to główni lokatorzy trzynastopiętrowego domku na drzewie. A tam znajduje się m.in. tajne laboratorium, milutkie syrenki, żarłoczne rekiny, latające koty. To niezwykły domek, w którym wiele się dzieje. Nie ma na co czekać, tylko koniecznie trzeba sięgnąć po książkę i przeczytać o niesamowitych przygodach, które zachwycą każdego.

Wypożyczalnia dla Dorosłych

„Wszystkie nasze tajemnice” Jess Ryder to thriller o trójkącie małżeńskim, gdzie nie wiesz komu możesz zaufać.

Natasha niedawno wyszła za mąż. Ma wspaniały dom, kochającego męża i śliczną córeczkę Emily. Żyliby długo i szczęśliwie, gdyby nie Jen, była żona jej męża, która nie chce zostawić ich w spokoju…

Pewnego dnia po powrocie do domu Natasha odkrywa, że jej mąż i córka zniknęli bez śladu. Zrozpaczona zrobi wszystko, aby odzyskać Emily. Jest gotowa nawet przystać na propozycję pomocy ze strony Jen. Czy jednak może jej zaufać? Czy obie tak naprawdę znają mężczyznę, za którego wyszły?