www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Zmagania turniejowe Szkoły Tańca „U Mirka” w Ilawie

W miniony weekend pary Szkoły Tańca ” U Mirka” rozpoczęły zmagania turniejowe w nowym sezonie. W sobotę 4 listopada stanęły na parkiecie w Iławie.

Po raz pierwszy na turnieju ogólnopolskim wystąpiła para Maciej Szabałowski, Alicja Michalska. W kat. 8-9 lat kl. G uplasowali się na miejscu III. Brązowy medal w kat 10-11 lat kl.G na tym turnieju przypadł w udziale także parze Franciszek Miś i Julia Szabałowska. Po raz pierwszy w kat.14-15 lat kl. E zaprezentowała się para Olaf Zacharewicz, Klaudia Repka. Pomimo zaciętej walki parze nie udało się awansować do finału. Równie trudny start miał Oliwier Ćwikliński z nową partnerką Barbarą Makarewicz. Para w kategorii pow. 15 lat kl. E nie awansowała do finału i uplasowała się na VII miejscu. W kat. Pow. 15 lat kl. D po raz pierwszy wystartowali Jacek Maśnicki , Oliwia Rekowska. W stylu LA para nie awansowała do finału, w finale ST para zajęła VI miejsce.
W niedzielę 5 listopada pary stanęły w taneczne szranki na turnieju ogólnopolskim w Starogardzie Gdańskim. Od rana rozpoczęła się dobra passa morążan. W kat. 10- 11 lat kl. H para Borys Zacharewicz, Zuzanna Nacewicz zdobyła złoty medal. Równie dobry występ na rozpoczęcie sezonu mieli Julian Szczurowski i Aleksandra Andrzejewska. Para wystartowała w silnej grupie 17 par i wróciła do domu ze złotem. Udaną walkę o finał podjęli również Olaf Zacharewicz, Klaudia Repka, zajmując w nim V miejsce. Również Oliwier Ćwikliński i Barbara Makarewicz awansowali do finału plasując się w nim na V miejscu. W wieczornym bloku turnieju tańczyła nasza najstarsza para: Jacek Maśnicki , Oliwia Rekowska. W stylu LA para stanęła na II stopniu podium, w stylu ST para zdobyła złoto.
Pary wróciły z silną motywacją i zapałem do pracy. Przed nimi jeszcze kilka turniejów w tym roku.
Trenerzy są zadowoleni z pracy i wyników tancerzy. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.