www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

Źródło informacji dla organizacji pozarządowych

Strona internetowa rowop.pl to jedno z głównych źródeł informacji dla organizacji pozarządowych na Warmii i Mazurach. 

Na stronie na bieżąco są umieszczane treści istotne dla organizacji pozarządowych związane z informacjami o aktualnych wydarzeniach (np. szkoleniach, konferencjach, targach), ogłoszeniach o konkursach organizowanych przez samorząd województwa warmińsko- mazurskiego i samorządy lokalne, relacjami z inicjatyw i projektów realizowanych przez organizacje pozarządowe.

Nie brakuje także promocji współpracy samorządów i podmiotów obywatelskich, bazy organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego (do której organizacja może samodzielnie się wpisać) czy bazą podmiotów wspierających NGO.

Ideą portalu jest, by organizacje pozarządowe były nie tylko odbiorcami zamieszczanych treści, ale aktywnie współtworzyły portal.

Propozycję współpracy kierujemy do wszystkich podmiotów sektora pozarządowego na Warmii i Mazurach. A także do wszystkich samorządów lokalnych. Do osób i instytucji, które chcą się dzielić z innymi informacjami albo pochwalić swoimi osiągnięciami.

Współredagowanie treści jest możliwe poprzez bezpośredni kontakt z redaktorem strony: Marek Jurzyński, e-mail: rowop@eswip.pl, tel./faks 89 519 03 44 lub 89 523 73 45.

Więcej informacji na stronie www.rowop.pl 

Dotację na prowadzenie portalu (do końca 2019 roku) przekazał samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

(wwim)