www.mediagroupinfo.pl – portal informacyjny * Najlepsza bezpłatna promocja Twojej firmy.Sprawdź. Zadzwoń. Tel. 511 086 882, redakcja@mediagroupinfo.pl lub mediagroupinfo.pl@gmail.com * SZUKAJ NAS NA FACEBOOKU

„Zrzutka” na plac zabaw dla dzieci z „Jedynki”

Rada Rodziców przy Przedszkolu Jedyneczka  w Morągu organizuje „zrzutkę”, której celem jest stworzenie placu zabaw dla dzieci pełnego ciekawych urządzeń i zabawek.

Rodzice zwracają się z apelem o wsparcie akcji:

Witaj!

Wierzysz w magię?… My tak!

Jesteśmy rodzicami rozbrykanych kilkulatków uczęszczających do przedszkola ‘Jedyneczka’ w Morągu. Bardzo cieszymy się, że nasze dzieci mogą uczyć się i wychowywać w tym wspaniałym miejscu. Baza lokalowa, ale – co najważniejsze – miła i cierpliwa kadra pracownicza, zapewniają naszym małym skarbom poczucie bezpieczeństwa i atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania.

Czego chcieć więcej?… Naszym dzieciom brakuje tu właściwie tylko jednego: PLACU ZABAW! Dosyć spory teren dookoła placówki świeci pustkami…pytane o to miejsce przedszkolaki, mówią, że jest tu smutno, ponuro…po prostu nudno. Marzą, by ‘wyrósł’ tu piękny plac zabaw, na którym mogłyby spędzać więcej czasu, bo przecież tak bardzo potrzebują w tym wieku ruchu i zabawy.

Pewnego dnia my – dorośli – powróciliśmy na chwilę do świata dziecięcych marzeń…uświadomiliśmy sobie, jak łatwo wierzyliśmy wtedy w to, że wystarczy CHCIEĆ, aby marzenia się spełniły… Czas to sprawdzić…CHCEMY! Bardzo chcemy wyczarować naszym dzieciom wspaniałe miejsce do spędzania wolnego czasu w przedszkolu!

Wraz z pracownikami przedszkola gromadzimy środki na ten cel poprzez organizowanie kiermaszy okolicznościowych, zbiórkę makulatury, składki rodziców, pozyskiwanie sponsorów, jednak ceny zabawek z atestami wciąż zbywają nas chłodnym i stanowczym: „-To za mało.”

Nasz cel nie jest wygórowany i nierealny – jedna konstrukcja ze zjeżdżalniami, kilka huśtawek…już kilka zabawek zmieni to ponure miejsce w radosny zakątek.

Bez Ciebie nam się nie uda! Zróbmy to! Zobaczmy te szerokie uśmiechy na małych twarzyczkach (jeśli się uda, obiecujemy zamieścić filmik z pierwszego wejścia dzieci na ‘odmieniony’ plac) J 

Poczarujesz z nami?…

Wyczarujmy dzieciom plac zabaw!

https://zrzutka.pl/jedyneczka

(red.)